zak
Szkoły dla dorosłych za darmo!
17.08.11
PIASECZNO – „ŻAK” – NAJLEPSZA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH
piaseczno-zak-najlepsza-szkola-dla-doroslych

Szkoła "ŻAK" znowu jedyną i najlepszą placówką edukacyjną dla dorosłych w Piasecznie!!!

Zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych oraz do Dwuletnich Szkół Policealnych po których uzyskuje się tytuł Technika! Nauka całkowicie ZA DARMO, w systemie zaocznym.
Wiele ciekawych kierunków w różnego typu szkołach daje gwarancję, że każdy słuchacz znajdzie specjalizację dostosowaną do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.
Przyjdź i sprawdź:
Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 21,
tel. (22) 726-74-73,
mail: piaseczno@zak.edu.pl

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą! O zapisie do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń!

Zarezerwuj miejsce przez internet. Kliknij na poniższy link i wyślij formularz już dziś:

Co nas wyróżnia:

co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia co nas wyróżnia