ODBIÓR ŚWIADECTW

Szkoła Policealna, Ośrodek Kursowy

21.6.2022

Szanowni Słuchacze!

Szkoła ŻAK Piaseczno informuje, iż odbiór świadectw ukończenia Szkoły Policealnej i Ośrodku Kursowego (kierunki jednoroczne) w Piasecznie, będzie możliwy od piątku 24.06.2022 roku od godziny 10.

Po odbiór świadectw zapraszamy do sekretariatu szkoły na ul. Powstańców Warszawy 21 w Piasecznie.

Po świadectwa od 24.06.2022 zapraszamy absolwentów następujących kierunków: Technik administracji, Technik Usług Kosmetycznych, Florysta, Transport i Logistyka, Rachunkowość i Finanse, Manikiurzystka, Zoopsycholog

UWAGA! W dniu 24.06.2022 nie będzie możliwości odbioru świadectw z kierunku Technik BHP! O dacie odbioru świadectw poinformujemy niezwłocznie!

UWAGA! W dniu 24.06.2022 nie będzie możliwości odbioru zaświadczeń z kursu Dekorator Wnętrz! O dacie odbioru zaświadczeń z kursu Dekorator Wnętrz poinformujemy niezwłocznie!

Jednocześnie informujemy, że przy odbiorze świadectwa będzie możliwość dokonania zapisu do Szkół Policealnych i na kierunki jednoroczne! Pełna oferta edukacyjna: https://piaseczno.zak.edu.pl/oferta-edukacyjna

Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość zmiany! Prosimy o systematyczne śledzenie zakładki aktualności.

Pozdrawiamy,

Zespół Żak w Piasecznie